تماس با ما

در صورت نیاز به تماس با پایگاه اطلاعات مکانی، شما می توانید از طریق یکی از روش های زیر با کارشناسان مجموعه تماس حاصل نمایید. پیام شما در کوتاه ترین زمان ممکن و حداکثر ظرف ۲۴ ساعت پاسخ داده خواهد شد.

لطفا توجه داشته باشید در صورتی که کاربر عضو سایت و دارای پنل کاربری هستید، درخواست خود را از طریق پنل کاربری/گزینه پشتیبانی ارسال نمایید. در صورتی که مهمان سایت هستید ضمن خوش آمدگویی با کمال احترام با استفاده از یکی از روش های زیر می توانید پیام خود را برای ما ارسال نمایید.

۱- ارتباط آنلاین

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق صفحه اصلی سایت به آیکون ارتباط آنلاین دسترسی داشته باشید و پیام خود را برای ما ارسال نمایید. همکاران ما در سریعترین زمان ممکن به درخواست شما پاسخ خواهند داد. توجه داشته باشید حداقل زمان انتظار در صف برای طرح درخواست آنلاین ۲۰ دقیقه می باشد لذا در این مدت برگه ارتباط را نبندید و منتظر پاسخ پشتیبان بمانید.

ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه، ۹:۰۰ – ۱۹:۰۰

۲- ارسال درخواست به ایمیل

در صورت تمایل می توانید درخواست خود را به ایمیل ارسال نموده و حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت پاسخ آن را دریافت نمایید.

ایمیل: info@rsgisdata.com

۳- ارسال درخواست از طریق فرم

شما همچنین می توانید پیام خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید. برای ارسال درخواست از طریق فرم در ورود اطلاعات دقت نمایید زیرا برای ارسال پاسخ از اطلاعات ورودی نظیر ایمیل/شماره تماس شما استفاده خواهد شد.